Ar jau galiu fotografuoti vestuves

Ar jau galiu fotografuoti vestuves

Apie Meilę ir Beprotybę
Geriausių citatų iš Lietuvos top 10
Naudingos frazės bendraujant su klienatais

Klausimas fotografų forume:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau Canon 400D. Per trumpą laiko tarpą „prikepiau“ daug nuotraukų, kas man buvo labai įdomu ir čia man šovė mintis – o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? Jeigu konkrečiau, noriu užsiimti profesionaliu fotografavimu, o pradėti galėčiau, kad ir nuo vestuvių fotografo darbo. Su fotografavimo praktika pas mane viskas normaliai – prieš tai turėjau kelias kokybiškas „muilines“, su kuriomis „pleškindavau“ foto atostogose ir vakarėliuose. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia fotografo darbui. Objektyvas pas mane, kol kas, tik vienas – „kitinis“ (pastaba – tas, kuris parduodamas kartu su fotoaparatu). Suprantu, kad turbūt reiktų dar ir antro, su zoom’u, bet kol kas, pinigai „netempia“ ant naujo objektyvo. Ar realu normaliai fotografuoti vestuves vien su „kitiniu“ ?
Žinau, kad reikia ir dar „blico“, tam ruošiuosi skirti iki 200 litų. Parekomenduokit – kokį geriausiai imti?
Atminties kortelę ir atsarginius akumuliatorius nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar būtinas štatyvas? Man atrodo, kad nebūtinas, ane?

Atsakymas tame pačiame forume:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau skalpeilį. Per trumpą laiko tarpą supjausčiau visą odinę tėvų sofą ir vos nepripjoviau kaimynų katino. Tai man buvo ganėtinai įdomi patirtis ir čia man šovė mintis – o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? O jeigu konkrečiau – noriu tapti chirurgu, o pradėti galėčiau kad ir nuo kardiochirurgijos. Su chirurgijos praktika pas mane viskas normaliai – turėjau apsčiai praktikos atidarinėdamas konservų dėžutes atidarytuvu. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia chirurgo darbui. Tiesa, skalpeilis tik vienas ir atšipęs, tad suprantu, kad reikia ir kito, bet, kol kas, pinigai „netempia“ ant naujo. Kaip manote ar užteks vieno skalpeilio atlikti aortos šuntavimui?
Žinau, kad dar reikės kraują sustabdančių spaustukų ir tam planuoju skirti iki 200 LTL. Parekomenduokit – kokius geriausiai imti?
Vatą ir tamponus nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar reikia operacinio stalo ir pincetų? Man atrodo, kad nebūtini, ane?

Senesnis įrašas

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0