Kas yra politika

Apie oranžinį dangų
Apie paskolas
Apie kodavimą

 

Jonukas klausia tevelio – Teveli, sakyk, kas yra politika ?

-Kaip tau geriau paaiškinti, sako tevas. -Na žiūrek , pvz. mūsu šeima. Aš uždirbu pinigus, reiškia aš esu finansu ministerija. Mama mums tvarko visa ūki, reiškia ji yra valdžia. Senelis žiūri, kad namuose būtu tvarka, taigi jis atstovauja profsąjungą. Mūsų tarnaite tvarkosi namuose ir daro visus reikalingus darbus, reiškia ji yra darbininke ir verslininke. Ir viskas ka mes darome yra del taves, reiškia tu esi tauta, bet tavo jaunesnysis broliukas – mūsu ateitis. Supranti ?

– Ne, – sako sūnus.

– Nu tada eik miegoti.

Nakti Jonukas pabunda nuo to, kad jo broliukas Pranelis verkia, bet niekas neina jo nuraminti. Jonelis bega žadindi mama, bet ji nesikelia.Tada jis eina ieškoti tevo ir atranda ji virtuveje, kur jis „drožia” tarnaite, o senelis visa tai stebi pro rakto skyle. Kas vaikui atlieka, žinoma jis sugrižta i savo miegamaji ir laukia ryto. Iš ryto Jonas susitinka teveli ir sako – Tu žinai, aš dabar suprantu, kas tai yra politika.

– Nejaugi? Nu?

– Tai yra tada, kai mūsu finansu ministerija „drožia” verslininkus, valdžia tuo metu miega, o profsąjunga į visa tai žiūri pro pirštus. Tuo pačiu metu i tauta visiems nusipjauti, o ateitis – visa šūduose.
Aišku?!
Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0