Kaip piešia TIKRAS dramblys

Kaip piešia TIKRAS dramblys

Samsung avių šokis
Striptizas
Team iLuminate

Šiame vaizdo įraše matyti, kaip tikra dramblio patelė tapo paveikslą. Nuostabu, kaip gražiai, kruopščiai ir talentingai ji užbaigia kiekvieną dramblio laikančio gėlę potepį. Jos dresuotojas viso tapymo metu bendrauja su auklėtine, o švelnūs jo prisilietimai suteikia „dailininkei“ pasitikėjimo. Ji dirba labai susikaupusi ir, regis, mėgaujasi žiūrovų pripažinimu, kaip, beje, ir cukranendrių bei bananų vaišėmis. Dramblio patelė buvo dresuojama tik skatinimo būdu, nenaudojant prievartos.

ExoticWorldGifts.com buvo sujaudinti Tailando dramblių išlikimo problemomis, todėl nutarė prisidėti prie „Starving Elephant Artisans“ judėjimo, parduodami dramblių tapytus kūrinius. Pinigai, gauti už juos, skiriami pagerinti dramblių gyvenimo sąlygoms. Jūs taip pat galite įsigyti dramblio piešinį už 15 USD.

Kai kurie Tailando dramblių ekspertai tiki, kad Azijos dramblių rūšių išlikimas šiuo metu visiškai priklauso nuo privačių dramblių stovyklų, kuriose gyvūnai labai saugomi ir gerai prižiūrimi. Nors daugelis norėtume, kad drambliai gyventų ir veistųsi laisvėje, kol kas, deja, tai neįmanoma dėl daugelio priežasčių.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1