Patarimai, kaip laikyti egzaminą

Patarimai, kaip laikyti egzaminą

Kur eiti?
Fantastiškiausi pasaulio geologiniai stebuklai
Oi alus, tas alus…

20 dalykų, kuriuos verta padaryti egzamino metu, kai jūs žinote, kad visvien jo neišlaikysite.

1. Gavę egzamino klausimus, bėkite lauk rėkdami „Aš gavau slaptus dokumentus!!“.

2. Visą egzaminą kalbėkite. Garsiai skaitykite klausimus, savo atsakymų variantus. Paprašytas nustoti, pasakykite „TAAIP, lyg jūs girdėtumėte mano mintis“. Po to pradėkite šnekėti apie tai, koks idiotas yra dėstytojas.

3. Atsineškite mobilųjį telefoną ir grokite visas jo melodijas maksimaliu garsu.

4. Savo atsakymų lape pasistenkite parašyti naujų, įdomių priežasčių, kodėl jūs atsisakote atsakyti į šį klausimą. Pvz: Aš atsisakau atsakyti į šį klausimą, nes tai prieštarautų mano religiniams įsitikinimams. Būkite išradingas.

5. Įbėkite į egzamino auditoriją, paniškai žvalgydamasis aplink. Atgaukite kvapą. Prieikite prie egzaminatoriaus, pasakykite „Jie mane rado. Aš turiu išvykti iš šalies“ ir išbėkite.

6. Praėjus 15 min. nuo egzamino pradžios suplėšykite lapą su klausimais į smulkius gabaliukus ir išmeskite juos į orą, šaukdamas „Su Šv. Kalėdom!“ Jei esate tikrai drąsus, paprašykite dar vieno lapo su klausimais. Pasakykite, kad pirmąjį pametėte. Procesą kartokite kas 15 min.

7. Ateikite į egzaminą tik su šlepetėmis, chalatu ir rankšluosčiu ant galvos.

8. Atsineškite daiktų, kuriuos galėtumėte mėtyti į egzaminatorių, kai jis nežiūri. Apkaltinkite tuo suolo kaimyną.

9. Kai egzaminatorius paduoda jums lapą su klausimais, suvalgykite tą lapą.

10. Paimkite lapą su klausimais. Po 20 min. numeskite ant žemės savo popierius, surikite „Velniop visa tai!“ ir pergalingai išeikite iš auditorijos.

11. Ateikite į egzaminą visiškai girtas. (Visiškai girtas reiškia, kad bet kuriuo egzamino momentu jūs galėsite pavadinti egzaminatorių supistu karosu ir pareikalauti iš jo gero pažymio.)

12. Pakomentuokite, kaip seksualiai šiandien atrodo egzaminatorius.

13. Ateikite į egzaminą su juodu apsiaustu. Po pusvalandzhio užsidėkite baltą kaukę ir pradėkite šaukti „Čia aš, operos vaiduoklis“ tol, kol jus ištemps iš auditorijos.

14. Jei bus reikalaujama įrodymų, parašykite ilgiausius, kokius tik galite sugalvoti. Į daugumą lygčių įtraukite pi ir kompleksinius skaičius. Jei egzaminas raštu, susiekite viską su savo gyvenimo istorija.

15. Pabandykite, kad žmonės auditorijoje padarytų banga (kaip stadione).

16. Atsineškite didelį, gremėzdišką, šlykštų stabą. Pasidėkite jį šalia savęs. Dažnai jam melskitės. Paaukokite nedidelę auką.

17. Egzamino metu išardykite viską aplinkui. Stalus, kėdes… viską, ką tik galite pasiekti.

18. Nusivemkite į savo studijų knygelę. Paduokite ją egzaminuotojui. Išeikite.

19. Užeikite į auditoriją, gaukite klausimus, atsisėskite. Po 5 min. garsiai pasakykite egzaminatoriui „Aš nesuprantu NĖ VIENO klausimo. Aš lankiau visas paskaitas. Kame reikalas? Kas esate JŪS? Kur dėstytojas, kuris jas dėstė?“

20. Parašykite visą egzaminą užsienio kalba. Jei nė vienos nežinote, sugalvokite.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0